Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Industrial washing

Simplex 100-120

Cleaning devices

Cleaning device on order Stabil Inox

Liquids

Liquids and replacement system

Rivets and riveting tools

Rivets and riveting tools

Kapalný separátor Toren 892-5

Určení:

TOREN 892-5 je vysoce účinný a biologicky odbouratelný separátor určený pro ochranu trysek svařovacích aparátů před zanesením. Neobsahuje silikony. Separátor chrání povrch trysky a její okolí proti ulpívání odletujících kapek kovu. Ty se po ukončení snadno z povrchu odklepnou, nebo opráší, aniž by zanechaly po sobě stopy. Prostředek je určen pro plnění do aerosolových sprejů. Ale také může být použit do svařovacích automatů, které mají nanášení tlakovým vzduchem zaručujícím dobré rozprášení separátoru. Důležité je, aby nevznikaly velké kapky jako u mechanických rozprašovačů. Výhodou je, pokud má svářecí tryska možnost profouknutí vzduchem nebo plynem, aby došlo k utržení případných kapek vzniklých silným nánosem separátoru a zabránění úkapům na svařovaný materiál.

Aplikace:

Prostředek se nanáší na trysku svařovacího aparátu z aerosolového spreje, nebo pomocí rozprašovací tlakové trysky. Nanášené množství se volí tak, aby nedocházelo k tvorbě kapek na trysce a tím k úkapům.

Separátor je možné umýt běžnými polárními rozpouštědly, jako je líh, aceton, etylacetát apod.

Výhody:

  • Separátor byl zkoušen výrobci svařovací techniky a několika nezávislými svářečskými institucemi. Jeho účinnost a trvanlivost byla vyhodnocena o 50-100% lepší než nejlepší evropský prostředek
  • Netoxický
  • Vysoce biologicky rozložitelný

Upozornění:

Prostředek TOREN 892-5 je dráždivý kvůli obsahu zbytkového etanolu. Proto oči chráníme brýlemi a tělo vhodným pracovním oděvem. Při potřísnění pokožky, umýt po práci vodou a mýdlem. Při požití nevyvolávat zvracení, vypít větší množství čisté vody. Při zasažení oka, to promýt čistou vodou.

S ohledem na zbytkový etanol, se jedná o hořlavinu II. třídy. V případě, že je naplněn do aerosolových sprejů, kde je hnacím plynem propan, jde o hořlavinu I. třídy.

Separátor je nutné skladovat v plastových PE obalech.

Účinné látky:

Směs vyšších mastných kyselin a jejich esterů.

Balení:

Separátor se dodává v 1 m3 IBC kontejnerech. Po dohodě se zákazníkem je možné dodat i v jiném obalu.

Skladování:

Skladujeme v dobře uzavřených plastových PE nádobách mimo dosah sálavého tepla, zdrojů vznícení a UV záření. Skladovací teplota 4 – 40°C.

Exspirace:

1 rok v uzavřeném obalu.

Joomla Templates by Joomla51.com